Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка согласования назначения и увольнения работников руководящего состава водохозяйственных организаций, относящихся к сфере управления Государственного комитета Украины по водному хозяйству

Государственный комитет Украины по водному хозяйству (2)
Порядок, Приказ от 26.02.2009 № 34

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ПО ВОДНОМУ ГОСПОДАРСТВУ

НАКАЗ

від 26 лютого 2009 року N 34

Про затвердження Порядку погодження призначення та звільнення працівників керівного складу водогосподарських організацій, що належать до сфери управління Державного комітету України по водному господарству

Відповідно до Указу Президента України від 5 листопада 1996 року N 1035 "Про заходи щодо підвищення ефективності роботи і відповідальності територіальних підрозділів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та забезпечення їх взаємодії з Радою міністрів Автономної Республіки Крим та місцевими державними адміністраціями", з метою формування професійно компетентної управлінської ланки працівників керівного складу водогосподарських організацій, що належать до сфери управління Державного комітету України по водному господарству та призначення їх в установленому порядку, наказую:

1. Затвердити Порядок погодження призначення та звільнення працівників керівного складу водогосподарських організацій, що належать до сфери управління Державного комітету України по водному господарству (далі - Порядок), що додається.

2. Сектору кадрів (О. Серга), керівникам водогосподарських організацій, що належать до сфери управління Державного комітету України по водному господарству неухильно дотримуватися цього Порядку.

Опрос