Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка проведения конкурсного отбора кандидатов на замещение вакантных должностей руководителей государственных предприятий

Государственный комитет Украины по земельным ресурсам
Порядок, Приказ от 18.02.2009 № 78-кт
Утратил силу

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ІЗ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

НАКАЗ

від 18 лютого 2009 року N 78-кт

Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору кандидатів на заміщення вакантних посад керівників державних підприємств

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державного комітету України із земельних ресурсів
 від 13 травня 2010 року N 366)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2008 р. N 777 "Про проведення конкурсного відбору суб'єктів господарювання" наказую:

1. Затвердити Порядок проведення конкурсного відбору керівників державних підприємств, які належать до сфери управління Держкомзему (далі - Порядок).

2. Відділу кадрової політики, професійної підготовки та підвищення кваліфікації довести цей Порядок до керівників ДП "Головний науково-дослідний та проектний інститут землеустрою", ДП "Укрспецзем", ДП "Центр державного земельного кадастру".

3. Керівнику Державного підприємства "Головний науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" довести цей Порядок до керівників регіональних інститутів, що належать до сфери управління Держкомзему.

4. Відділу інформаційного забезпечення роботи з громадськістю та засобами масової інформації забезпечити розміщення Порядку на веб-сайті Держкомзему.

Опрос