Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении уточненного плана размещения акций ОАО "Авіаційне підприємство спеціального призначення "Меридіан" (код по ЕГРПОУ 01130667)

Фонд государственного имущества
План, Приказ от 26.02.2009 № 297

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 лютого 2009 року N 297

Про затвердження уточненого плану розміщення акцій ВАТ "Авіаційне підприємство спеціального призначення "Меридіан" (код за ЄДРПОУ 01130667)

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 р. N 1517-р "Про затвердження переліків господарських товариств і холдингових компаній, державні пакети акцій (частки) яких підлягають продажу, державних підприємств, холдингових компаній і відкритих акціонерних товариств, що підлягають підготовці до продажу в 2009 році", з метою реалізації Помісячного пооб'єктного плану-графіка виставлення на продаж у 2009 році пакетів акцій господарських товариств і холдингових компаній, затвердженого наказом ФДМУ від 26.01.2009 N 101, наказую:

1. Затвердити уточнений план розміщення акцій ВАТ "Авіаційне підприємство спеціального призначення "Меридіан" згідно з додатком.

2. Департаменту оцінки майна та оціночної діяльності (Гайдук В. Я.) забезпечити проведення оцінки пакета акцій ВАТ "Авіаційне підприємство спеціального призначення "Меридіан", який підлягає продажу на фондових біржах.

3. Департаменту продажу акцій на фондових ринках та проведення аукціонів (Яковлєв Ю. В.) забезпечити продаж пакета акцій ВАТ "Авіаційне підприємство спеціального призначення "Меридіан" згідно з уточненим планом розміщення акцій.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Опрос