Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении уточненного плана размещения акций ОАО "Енергопостачальна компанія "Одесаобленерго" (код по ЕГРПОУ 00131713)

Фонд государственного имущества
План, Приказ от 24.02.2009 № 282

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 лютого 2009 року N 282

Про затвердження уточненого плану розміщення акцій ВАТ "Енергопостачальна компанія "Одесаобленерго" (код за ЄДРПОУ 00131713)

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 N 1517-р "Про затвердження переліків господарських товариств і холдингових компаній, державні пакети акцій (частки) яких підлягають продажу, державних підприємств, холдингових компаній і відкритих акціонерних товариств, які підлягають підготовці до продажу в 2009 році" наказую

1. Затвердити уточнений план розміщення акцій ВАТ "Енергопостачальна компанія "Одесаобленерго" згідно з додатком.

2. Департаменту оцінки майна та оціночної діяльності (Гайдук В. Я.) забезпечити проведення оцінки пакета акцій ВАТ "Енергопостачальна компанія "Одесаобленерго", який підлягає продажу на фондових біржах.

3. Департаменту продажу акцій на фондових ринках та проведення аукціонів (Яковлєв Ю. В.) забезпечити продаж пакета акцій ВАТ "Енергопостачальна компанія "Одесаобленерго" згідно з уточненим планом розміщення акцій.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Опрос