Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции о порядке информационно-аналитического обеспечения в Укрморречфлоте и взаимодействия с другими центральными органами исполнительной власти по вопросам аварийных происшествий и чрезвычайных ситуаций на предприятиях, в организациях и учреждениях морского и речного транспорта, судоходных компаниях

Государственный департамент морского и речного транспорта
Приказ, Инструкция от 14.02.2007 № 33

МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ МОРСЬКОГО І РІЧКОВОГО ТРАНСПОРТУ

НАКАЗ

від 14 лютого 2007 року N 33

Про затвердження Інструкції про порядок інформаційно-аналітичного забезпечення в Укрморрічфлоті та взаємодії з іншими центральними органами виконавчої влади з питань аварійних подій та надзвичайних ситуацій на підприємствах, в організаціях та установах морського і річкового транспорту, судноплавних компаніях

На виконання наказів Мінтрансзв'язку України від 30.01.2007 N 64 "Про затвердження Інструкції про порядок інформаційно-аналітичного забезпечення в Міністерстві транспорту та зв'язку України при виникненні надзвичайних ситуацій в транспортно-дорожньому комплексі та галузі зв'язку взаємодії з іншими центральними органами виконавчої влади", Положення про систему управління безпекою судноплавства на морському і річковому транспорті, затвердженого наказом Мінтрансу України від 20.11.2003 N 904 (далі - Положення СУБС МРТ), та Положення про класифікацію, порядок розслідування та обліку аварійних морських подій із суднами, затвердженого наказом Мінтрансзв'язку України від 29.05.2006 N 516, наказую:

1. Затвердити Інструкцію про порядок інформаційно-аналітичного забезпечення в Укрморрічфлоті та взаємодії з іншими центральними органами виконавчої влади з питань аварійних подій та надзвичайних ситуацій на підприємствах, в організаціях та установах морського і річкового транспорту, судноплавних компаніях (далі - Інструкція).

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Укрморрічфлоту від 28.11.2002 N 260 "Про затвердження Інструкції про порядок інформаційно-аналітичного забезпечення в Укрморрічфлоті з питань надзвичайних подій в транспортно-дорожньому комплексі та взаємодії з іншими центральними органами виконавчої влади".

3. Начальнику адміністративного сектору Укрморрічфлоту Коскову М. О. довести цей наказ до відома підприємств, організацій, установ морського і річкового транспорту та судноплавних компаній.

4. Керівникам підприємств установ та організацій морського і річкового транспорту:

4.1. В двотижневий термін привести свої документи у відповідність до цієї Інструкції.

4.2. У термін до 28.02.2007 року доповісти письмово Укрморрічфлоту про прийняти заходи щодо виконання наказу на т/факс: (044) 461-64-63, 461-53-04.

6. Контроль за виконання цього наказу покласти на заступника директора Укрморрічфлоту Севиріна М. В.

Опрос