Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Рекомендаций по составлению, согласованию, утверждению и сдаче отчетов о выполнении работ в пределах компонента D проекта Мирового банка

Государственное агентство земельных ресурсов Украины (1)
Рекомендация, Приказ от 24.12.2007 № 357
редакция действует с 06.06.2012

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 грудня 2007 року N 357

Про затвердження Рекомендацій щодо складання, погодження, затвердження та здавання звітів про виконання робіт в межах компонента D проекту Світового банку

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказом Державного агентства земельних ресурсів України
від 6 червня 2012 року N 271

З метою забезпечення єдиного порядку складання, погодження, затвердження та здавання звітів про виконання робіт щодо заміни сертифікатів на право на земельну частку (пай) державними актами на право власності на земельну ділянку і створення базових та індексних кадастрових карт, виконаних в межах компонента D проекту "Видача державних актів на право власності на землю у сільській місцевості та розвиток системи кадастру", наказую:

1. Затвердити Рекомендації щодо складання, погодження, затвердження та здавання звітів про виконання робіт щодо заміни сертифікатів на право на земельну частку (пай) державними актами на право власності на земельну ділянку і створення базових та індексних кадастрових карт в межах компонента D проекту "Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру" (далі - Рекомендації), що додаються.

2. Управлінню державного земельного кадастру та державного реєстру прав на землю та нерухоме майно (Славін І. В.), начальникам територіальних органів Державного агентства земельних ресурсів України обласного та районного рівня, Центру державного земельного кадастру (Долинський І. М.) при прийманні виконаних робіт забезпечити дотримання вимог щодо складання, погодження, затвердження та здавання звітів відповідно до Рекомендацій.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Яцишину Г. М. - координатора Проекту.

 

Голова 

І. П. Яцук 

 

Опрос