Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об итогах работы ТЭК в области охраны труда в 2008 году и заданиях на 2009 год

Министерство топлива и энергетики
План, Справка, Приказ от 06.02.2009 № 77

МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 лютого 2009 року N 77

Про підсумки роботи ПЕК в галузі охорони праці у 2008 році та завдання на 2009 рік

На виконання Закону України "Про охорону праці", вимог Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 N 1112 "Деякі питання розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві" та з метою підвищення ефективності роботи в галузі охорони праці щодо створення належних і безпечних умов праці, запобігання нещасним випадкам і професійним захворюванням, поліпшення стану охорони праці на виробництві наказую:

1. Затвердити План основних організаційно-технічних заходів у паливно-енергетичному комплексі з охорони праці на 2009 рік згідно з додатком 1.

2. Керівникам державних підприємств, що належить до сфери управління Мінпаливенерго та господарських товариств, щодо яких Мінпаливенерго здійснює управління корпоративними правами держави (далі - підприємств ПЕК):

2.1. Узяти до відома аналітичну довідку "Стан охорони праці в паливно-енергетичному комплексі за 2008 рік" (додаток 2) та ознайомити з нею керівників структурних підрозділів та працівників підприємств;

2.2. Забезпечити створення належних і безпечних умов праці, сприяти запобіганню нещасним випадкам і професійним захворюванням, поліпшенню стану охорони праці.

3. НАК "Нафтогаз України" (Дубина О. В.), НАК "Енергетична компанія України" (Зіневич В. О.):

3.1. Розробити та надати Мінпаливенерго затверджені плани перевірок стану охорони праці в господарських товариствах, щодо яких НАК "Нафтогаз України" та НАК "Енергетична компанія України" здійснюють управління корпоративними правами держави.

3.2. Надати Мінпаливенерго копії актів перевірок стану охорони праці в господарських товариствах.

Опрос