Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании единой транспортной сети связи

Минтранс
Приказ от 02.07.2002 № 439

МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 липня 2002 року N 439

Про створення єдиної транспортної мережі зв'язку

Для забезпечення реалізації п. 11 Першочергових заходів, спрямованих на стабілізацію діяльності транспортної галузі та покращання транспортного обслуговування населення (затверджених рішенням Колегії Мінтрансу від 31.05.2002 р. N 33, введеного наказом Мінтрансу від 04.06.2002 р. N 360) шляхом створення єдиної транспортної мережі зв'язку управління пасажирськими та вантажними транспортними потоками, налагоджування чіткої безаварійної роботи транспортного комплексу України, інтеграції в Європейські структури та взаємодії з країнами СНД наказую:

1. Затвердити основні напрямки та етапи реалізації створення єдиної транспортної мережі зв'язку в системі Міністерства транспорту України (додаток 1).

2. Укрзалізниці (Федюшин Ю. М.) разом з Державними департаментами авіаційного (Шкатюк А. Г.), автомобільного (Докіль Л. П.), морського та річкового (Зубков В. О.) транспорту, Укравтодором (Демішкан В. Ф.) та Департаментом безпеки транспорту та технічної політики (Гержод Ю. В.):

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос