Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по обеспечению исполнения Соглашения о принятии единых условий периодических технических осмотров колесных транспортных средств и о взаимном признании таких осмотров

Министерство транспорта и связи
Приказ от 09.01.2009 № 8

МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 січня 2009 року N 8

Про заходи щодо забезпечення виконання Угоди про прийняття єдиних умов періодичних технічних оглядів колісних транспортних засобів і про взаємне визнання таких оглядів

Відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт", Указу Президента України від 28.02.2006 N 159/2006 "Про затвердження Угоди про прийняття єдиних умов періодичних технічних оглядів колісних транспортних засобів і про взаємне визнання таких оглядів", постанови Кабінету Міністрів України від 09.08.2007 N 1036 "Про деякі питання реформування системи державного технічного огляду колісних транспортних засобів" та з метою забезпечення автомобільних перевізників міжнародним сертифікатом технічного огляду колісного транспортного засобу наказую:

1. Управлінню зовнішньоекономічних зв'язків (Соляннік К. В.) забезпечити надання депозитарію Угоди про прийняття єдиних умов періодичних технічних оглядів колісних транспортних засобів і про взаємне визнання таких оглядів (далі - Віденська угода 1997 року) та інформацію про:

1.1. Найменування та адресу компетентного органу, відповідального за виконання в Україні вимог Віденської угоди 1997 року.

1.2. Найменування та адресу Центру технічного огляду колісних транспортних засобів, призначеного компетентним органом виконувати ці функції в Україні.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос