Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О состоянии работы с источниками формирования НАФ Центрального государственного архива-музея литературы и искусства Украины

Государственный комитет архивов
Справка, Решение от 23.12.2008

КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ АРХІВІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 23 грудня 2008 року

Про стан роботи з джерелами формування НАФ Центрального державного архіву-музею літератури та мистецтва України

Додатково див. наказ
 Державного комітету архівів України
 від 26 грудня 2008 року N 256

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу формування Національного архівного фонду Держкомархіву Кузнєцової М. І. та співдоповідь директора Центрального державного архіву-музею літератури та мистецтва (далі - ЦДАМЛМ України) Скрипки Л. В., колегія констатує, що архівом здійснюється робота з формування НАФ профільними документами видатних діячів літератури та мистецтва, організаційно-методичного керівництва діяльністю архівних підрозділів установ та організацій, в діяльності яких утворюються документи НАФ.

Роботу з джерелами формування НАФ покладено на відділ формування НАФ та діловодства (8 осіб). До структури відділу входить сектор комплектування та діловодства, який здійснює контроль за роботою архівних підрозділів установ і організацій. Оновлене Положення про відділ формування НАФ та діловодства, а також про сектор комплектування та діловодства затверджені директором ЦДАМЛМ від 17.12.2007.

Щорічно виконуються планові завдання з комплектування архіву управлінською документацією, документами особового походження. Пріоритетним є комплектування документами особового походження. Так, протягом 2006 - 2007 років ЦДАМЛМ України прийняв понад 26 тис. документів видатних діячів літератури і мистецтва України, з них із-за кордону надійшли 2757 документів.

За зазначені роки з них започатковано 11 нових фондів особового походження і 55 фондів було поповнено.

ЦДАМЛМ України комплектується також музейними предметами та друкованими виданнями з фондів особового походження. За 2006 - 2007 роки надійшло на державне зберігання 1361 друковане видання та 1129 музейних предметів.

Списки джерел формування ЦДАМЛМ України затверджено Головою Держкомархіву України і схвалено ЦЕПК (протокол N 5 від 21.12.2007):

- список N 1 юридичних осіб - джерел формування НАФ, які передають документи до ЦДАМЛМ України - 100 фондоутворювачів;

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос