Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении ежегодной оценки исполнения государственными служащими возложенных на них обязанностей и заданий

Министерство топлива и энергетики
Порядок, Приказ от 02.12.2008 № 601
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 грудня 2008 року N 601

Про проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов'язків і завдань

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства палива та енергетики України
 від 18 січня 2010 року N 15)

Відповідно до Положення про проведення атестації державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 року N 1922, та враховуючи вимоги пунктів 1.3 та 1.4 Загального порядку проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов'язків і завдань, затвердженого наказом Головного управління державної служби від 31 жовтня 2003 року N 122, та Порядку проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями апарату Мінпаливенерго покладених на них обов'язків і завдань наказую:

1. Провести щорічну оцінку виконання державними службовцями апарату Мінпаливенерго покладених на них завдань та обов'язків за 2008 рік.

2. Департаменту кадрової політики та організаційно-документального забезпечення (Прокопенку І. О.) у тижневий термін забезпечити структурні підрозділи центрального апарату Мінпаливенерго формою бланку щорічної оцінки виконання державними службовцями посадових обов'язків і завдань (додаток 1) та надати списки спеціалістів, посади яких не зазнали змін упродовж 2008 року.

3. Керівникам департаментів, управлінь і самостійних відділів:

3.1. Організувати роботу щодо проведення щорічної оцінки у підвідомчих структурних підрозділах з 15 січня по 15 лютого 2009 року.

3.2. До 19 лютого 2009 року надати Департаменту кадрової політики та організаційно-документального забезпечення (Прокопенко І. О.) заповнені бланки щорічної оцінки для перевірки і долучення їх до особових справ державних службовців.

3.3. До 1 березня 2009 року забезпечити складання державними службовцями підвідомчих структурних підрозділів особистих планів роботи на 2009 рік згідно з додатком 2, виходячи з річних планів роботи структурних підрозділів. Узяти до уваги, що до особистих планів державного службовця упродовж року можуть вноситися зміни і доповнення з урахуванням поточної роботи.

4. Департаменту кадрової політики та організаційно-документального забезпечення (Прокопенку І. О.) до 15 березня 2009 року проінформувати Головдержслужбу України про результати проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов'язків і завдань за установленою формою.

Опрос