Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в постановления правления Фонда социального страхования по временной утрате трудоспособности по вопросам деятельности постоянных комиссий правления Фонда

Фонд социального страхования по временной утрате трудоспособности
Постановление от 30.10.2008 № 58
редакция действует с 16.06.2011

ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ 

ПОСТАНОВА

від 30 жовтня 2008 року N 58

Про внесення змін до постанов правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з питань діяльності постійних комісій правління Фонду

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
 від 16 червня 2011 року N 29

З метою забезпечення належної роботи постійних комісій правління Фонду та у зв'язку з прийняттям постанови правління Фонду "Про Регламент та постійні комісії правління Фонду" від 23.06.2008 р. N 29 правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності постановляє:

1. Затвердити Положення про постійні комісії правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, перелік та кількісний склад постійних комісій правління Фонду (додається).

2. Затвердити такі, що додаються:

2.1. Положення про постійну комісію правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з питань стратегічного розвитку Фонду.

2.2. Положення про комісію правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з питань страхових тарифів та бюджету.

2.3. Положення про комісію правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з питань страхових виплат та надання соціальних послуг.

2.4. Положення про контрольно-ревізійну комісію правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

2.5. Положення про комісію правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з питань законодавчого та нормативно-правового забезпечення діяльності Фонду (додається).

2.6. Положення про комісію правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з питань науково-інформаційного забезпечення.

2.7. Положення про комісію правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з питань кадрового забезпечення.

3. Визнати такими, що втратили чинність, постанови правління Фонду:

- від 19.09.2001 р. N 31 "Про затвердження Положення про постійні комісії правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності";

- від 04.03.2004 р. N 3 "Про питання постійних комісій Фонду";

Опрос