Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно заболевания животных африканской чумой свиней на административной территории Российской Федерации (Краснодарский край)

Государственный комитет ветеринарной медицины Украины
Письмо от 12.11.2008 № 15-2/7489
Утратил силу

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 12.11.2008 р. N 15-2/7489

Лист втратив чинність
(згідно з листом Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України
від 21 липня 2014 року N 15-9-1-23/19945)

Згідно офіційного повідомлення Россільгоспнагляду зареєстровано захворювання тварин на африканську чуму свиней на адміністративній території Російської Федерації (Краснодарський край).

Забороняється ввезення на територію України з південного федерального округу Російської Федерації (Ростовська, Волгоградська, та Астраханська області, Республіка Калмикія, Республіка Дагестан, Республіка Північна Осетія, Республіка Інгушетія, Кабардино-Балкарська Республіка, Карачаєво-Черкеська Республіка, Ставропольський та Краснодарський край, Республіка Адигея та Чеченська Республіка) сприйнятливих до африканської чуми свиней тварин, а також продуктів та сировини з них.

Вважати таким, що втратило чинність, рішення Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 24.10.2008 N 15-2/7057.

Ввіз з цієї країни інших вантажів, підконтрольних службі державної ветеринарної медицини, повинен здійснюватись згідно Ветеринарних вимог щодо імпорту в Україну об'єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду.

 

Головний державний інспектор
ветеринарної медицини України
 

 
Г. Б. Іванов
 

Опрос