Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Методических рекомендаций по планированию, учету и калькулированию себестоимости работ (услуг) на предприятиях и в организациях жилищно-коммунального хозяйства

Госстрой Украины
Методические рекомендации, Приказ от 06.03.2002 № 47
Утратил силу

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 березня 2002 року N 47

Про затвердження Методичних рекомендацій з планування, обліку і калькулювання собівартості робіт (послуг) на підприємствах і в організаціях житлово-комунального господарства

Наказ скасовано
(згідно з наказом Державного комітету України з питань
 житлово-комунального господарства
 від 24 листопада 2004 року N 214)

Відповідно до ст. 6 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" наказую:

1. Затвердити Методичні рекомендації з планування, обліку і калькулювання собівартості робіт (послуг) на підприємствах і в організаціях житлово-комунального господарства (далі - Методичні рекомендації), схвалені рішенням науково-технічної ради Держбуду від 16 листопада 2001 р. N 61.

2. Управлінню економічного аналізу та методологічного забезпечення реформування житлово-комунального господарства (А. Кулеша):

2.1. Довести Методичні рекомендації до відома Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

2.2. Підготувати і подати до Міністерства юстиції матеріали стосовно зняття з державної реєстрації Інструкції з планування, обліку і калькулювання витрат робіт (послуг) на підприємствах і в організаціях житлово-комунального господарства, затвердженої наказом Держжитлокомунгоспу України від 31.03.97 N 24 та зареєстрованої Мін'юстом України від 19.05.97 за N 183/1987.

3. Розповсюдження Методичних рекомендацій, згідно з умовами договору між Держбудом України та Проблемним інститутом нетрадиційних енерготехнологій та інжинірингу, доручити цьому інституту.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Комітету М. Руля.

 

Т. в. о. Голови Комітету 

А. Беркута 

 

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
з планування, обліку і калькулювання собівартості робіт (послуг) на підприємствах і в організаціях житлово-комунального господарства

1. Загальні положення

1.1. Методичні рекомендації з планування, обліку і калькулювання собівартості робіт (послуг) на підприємствах і в організаціях житлово-комунального господарства (далі - Методичні рекомендації) розроблені відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні" від 16 липня 1999 р. N 996-XIV (зі змінами та доповненнями), постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 1996 року N 473 "Про затвердження Типового положення з планування, обліку й калькулювання собівартості продукції (робіт, послуг) у промисловості", постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 1998 р. N 1706 "Про затвердження Програми реформування системи бухгалтерського обліку із застосуванням міжнародних стандартів".

Опрос