Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно предоставления разъяснения [относительно применения норм, определенных в абзаце втором части первой статьи 124 Земельного кодекса Украины]

Государственная инспекция по контролю за использованием и охраной земель
Письмо от 08.10.2008 № 6-8-3288/1400

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ІЗ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ
ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ З КОНТРОЛЮ ЗА ВИКОРИСТАННЯМ І ОХОРОНОЮ ЗЕМЕЛЬ

ЛИСТ

від 08.10.2008 р. N 6-8-3288/1400

Щодо надання роз'яснення

Держземінспекцією, в межах повноважень, розглянуто лист Управління з контролю за використанням та охороною земель у Полтавській області щодо застосування норм, визначених в абзаці другому частини першої статті 124 Земельного кодексу України. За результатами розгляду повідомляємо таке.

Згідно зі статтею 1 Закону України "Про житловий фонд соціального призначення" соціальне житло - житло всіх форм власності (крім соціальних гуртожитків) із житлового фонду соціального призначення, що безоплатно надається громадянам України, які потребують соціального захисту, на підставі договору найму на певний строк.

Відповідно до статті 1 Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" соціальне житло - жила площа, яка надається за нормами державних соціальних стандартів відповідно до законодавства за рахунок державного та/або комунального житлового фонду.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос