Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении размеров коэффициентов, применяемых для расчета прогнозируемой стоимости государственных предприятий

Фонд государственного имущества
Приказ от 01.10.2008 № 1141

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 жовтня 2008 року N 1141

Про затвердження розмірів коефіцієнтів, що застосовуються для розрахунку прогнозної вартості державних підприємств

З метою забезпечення виконання Інструкції розрахунку прогнозної вартості об'єктів приватизації (далі - Інструкція розрахунку прогнозної вартості), затвердженої спільним наказом Фонду державного майна України та Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 29.11.2002 N 2110/354, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 6 грудня 2002 року за N 950/7238, в частині визначення коефіцієнтів перерахунку вартості необоротних активів наказую:

1. Встановити розміри коефіцієнтів, що застосовуються для розрахунку прогнозної вартості державних підприємств на 2009 рік (додаються). Встановлені розміри коефіцієнтів використовуються під час заповнення додатка 1 до Інструкції розрахунку прогнозної вартості.

2. Департаменту оперативного планування (С. Корнієць) забезпечити надання цього наказу органам виконавчої влади, уповноваженим управляти державним майном, з метою подання ними до Фонду державного майна України пропозицій щодо включення підприємств до переліку об'єктів, що підлягають підготовці до продажу, та прогнозу надходження до Державного бюджету України коштів від приватизації державного майна.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду Д. Парфененка.

Опрос