Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Устав Государственного предприятия "Технічний комітет з стандартизації "Арматура для залізобетонних конструкцій"

Министерство регионального развития и строительства Украины
Приказ от 19.08.2008 № 372

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 серпня 2008 року N 372

Про внесення змін до Статуту Державного підприємства "Технічний комітет з стандартизації "Арматура для залізобетонних конструкцій"

З метою забезпечення приведення у відповідність із чинним законодавством статуту Державного підприємства "Технічний комітет з стандартизації "Арматура для залізобетонних конструкцій", керуючись Законом України "Про управління об'єктами державної власності", постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2007 р. N 323 "Про утворення Міністерства регіонального розвитку та будівництва України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України", Положенням про Міністерство регіонального розвитку та будівництва України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.2007 р. N 750, та наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 01.08.2007 р. N 123, наказую:

1. Внести до Статуту Державного підприємства "Технічний комітет з стандартизації "Арматура для залізобетонних конструкцій" (далі - Статут), затвердженого Головою Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 09.02.2001 р., зміни згідно з додатком.

2. Департаменту управління майном, відомчого контролю і аудиту (Порайко М. В.) забезпечити доведення цього наказу до відома заінтересованих підприємств, установ, організацій.

3. Голові комісії з припинення ДП "Технічний комітет з стандартизації "Арматура для залізобетонних конструкцій" Слюсаренку Ю. С. забезпечити реєстрацію змін до Статуту в установленому чинним законодавством порядку.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос