Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Общегосударственного табеля (перечня) форм государственной статистической отчетности для объединений, предприятий, организаций и учреждений Украины всех форм собственности на 2002 год

Госкомстат
Перечень, Приказ от 04.02.2002 № 80

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 лютого 2002 року N 80

Про затвердження Загальнодержавного табеля (переліку) форм державної статистичної звітності для об'єднань, підприємств, організацій і установ України всіх форм власності на 2002 рік

З урахуванням результатів перегляду у 2001 році форм державної статистичної звітності з метою їх удосконалення, встановлення оптимальної періодичності подання та забезпечення звітної дисципліни наказую:

1. Затвердити Загальнодержавний табель (перелік) форм державної статистичної звітності для об'єднань, підприємств, організацій і установ України всіх форм власності на 2002 рік (надалі - Табель (перелік)), додається.

2. Управлінню методології та планування (Павелко Р. В.) визначити необхідний тираж, підготувати і передати оригінал затвердженого Табеля (переліку) до відділу оперативної поліграфії Інформаційно-видавничого центру для його тиражування.

3. Фінансово-економічному управлінню (Сорокіна Т. В.) забезпечити фінансування виготовлення тиражу Табеля (переліку).

4. Управлінню справами (Москот В. Ф.) забезпечити доведення Табеля (переліку) до Головного управління статистики в Автономній Республіці Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь статистики, а також міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови Держкомстату Головка В. А.

 

В. о. Голови Комітету 

К. М. Шишкіна 

Опрос