Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Распределения средств, предусмотренных в Государственном бюджете Украины на 2008 год для поддержки развития хмелеводства

Министерство аграрной политики
Приказ от 17.07.2008 № 436

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 липня 2008 року N 436

Про затвердження Розподілу коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2008 рік для підтримки розвитку хмелярства

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 року N 587 "Про затвердження Порядку справляння збору та використання коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства", відповідно до протоколу засідання комісії Мінагрополітики з розгляду заяв та документів щодо надання державної підтримки розвитку хмелярства від 3 липня 2008 року N 3 наказую:

1. Затвердити Розподіл коштів державного бюджету за КПКВК 2801510 "Державна підтримка розвитку хмелярства", що спрямовуються для компенсації суб'єктам господарювання, які займаються хмелярством, здійснених у поточному році витрат з придбання, проведення ремонту, реконструкції спеціальних хмелярських знарядь, механізмів та обладнання відповідно до визначеного переліку, догляду за продуктивними та молодими насадженнями з урахуванням встановлених вимог, а також проведення проектних робіт, підготовки грунту та посадки, придбання підвісних матеріалів і засобів захисту рослин для хмелярства в межах визначених нормативів витрат на 1 гектар, що додається.

2. Департаменту фінансів (Зуб Г. І.), Департаменту ринків рослинництва (Демидов О. А.) подати цей розподіл в установленому порядку Державному казначейству України.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Мельника С. І.

Опрос