Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организационно-экономических мерах по погашению задолженности по заработной плате на экономически активных предприятиях государственной формы собственности

Министерство аграрной политики
Порядок, Приказ от 16.07.2008 № 434

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 липня 2008 року N 434

Про організаційно-економічні заходи щодо погашення заборгованості із заробітної плати на економічно активних підприємствах державної форми власності

На виконання пункту 6 витягу з протоколу N 19 засідання Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2008 року "Про стан та заходи щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати в державному секторі економіки" (далі - Протокол) і з врахуванням протокольного рішення за результатами наради з цього питання, що відбулася в Міністерстві 20 червня 2008 року, наказую:

1. Головам Державного комітету ветеринарної медицини (Іванов Г. Б.), Державного комітету рибного господарства (Шведенко М. М.), директорам Департаменту ринків рослинництва (Демидов О. А.), Департаменту ринків тваринництва з Головною державною племінною інспекцією (Микитюк Д. М.), Департаменту інженерно-технічного забезпечення (Даценко М. С.), Департаменту з контролю апарату та роботи з персоналом (Сусліков О. В.), Департаменту аграрної освіти, науки та дорадництва (Іщенко Т. Д.), заступнику директора Департаменту харчової промисловості (Кіщак Ю. П.), начальнику Відділу розвитку садівництва, виноградарства та виноробства (Агафонов М. Ф.) звернути увагу на неналежний рівень відповідальності у виконанні рішень колегії Міністерства від 3 липня 2007 року стосовно питання погашення заборгованості із заробітної плати на державних підприємствах, що перебувають у сфері управління Міністерства аграрної політики України, та наказу від 16.07.2007 N 506 "Про стан погашення заборгованості із заробітної плати на державних підприємствах, що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики", виданого за результатами засідання колегії.

Зобов'язую вищезазначених керівників у тижневий термін надати Управлінню організаційних структур і соціально-трудових відносин (Ніколаєнко В. М.) інформаційні довідки і вичерпні пояснення стосовно даного питання для необхідних узагальнень, інформування керівництва Міністерства і супроводження підготовки відповідних довідок для Уряду та Мінпраці.

Опрос