Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно аннулирования сертификатов субъектов оценочной деятельности

Фонд государственного имущества
Приказ от 18.08.2008 № 949

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 серпня 2008 року N 949

Щодо анулювання сертифікатів суб'єктів оціночної діяльності

Згідно зі ст. 20 Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні", п. 4.4 Положення про порядок анулювання сертифікатів суб'єктів оціночної діяльності - суб'єктів господарювання та їх поновлення після анулювання, затвердженого наказом Фонду державного майна України (ФДМУ) від 27.03.2006 N 513 і зареєстрованого Міністерством юстиції України 11.04.2006 за N 417/12291, а також відповідно до наказу ФДМУ від 11.07.2008 N 803, яким тимчасово припинено дію кваліфікаційних свідоцтв тих оцінювачів, які не виконали вимоги статті 14 вищезазначеного Закону, наказую:

1. Анулювати сертифікати суб'єктів оціночної діяльності тим суб'єктам господарювання, у штатному складі яких працюють оцінювачі, які мають кваліфікаційні свідоцтва, дію яких тимчасово припинено за напрямами оцінки майна і спеціалізаціями в межах цих напрямів, що відповідають напрямам і спеціалізаціям, зазначеним у сертифікаті (перелік додається).

2. Департаменту оцінки майна та оціночної діяльності (В. Гайдук) забезпечити інформування громадськості щодо змісту цього наказу шляхом опублікування його в "Державному інформаційному бюлетені про приватизацію" та додатку до "Державного інформаційного бюлетеня про приватизацію" - газеті "Відомості приватизації"".

3. Департаменту оцінки майна та оціночної діяльності (В. Гайдук) забезпечити поновлення дії сертифікатів суб'єктів оціночної діяльності, зазначених у пункті 1 цього наказу, у порядку, встановленому для їх видачі, у разі виконання оцінювачами, що працюють у штатному складі суб'єкта господарювання, статті 14 названого вище Закону.

Опрос