Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о классификации транспортных происшествий на железнодорожном транспорте и метрополитенах Украины

Минтранс
Положение, Приказ от 22.03.2002 № 196
редакция действует с 16.10.2003

МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 березня 2002 року N 196

Про затвердження Положення про класифікацію транспортних подій на залізничному транспорті та метрополітенах України

Наказ вважати таким, що не застосовується
 на залізницях України
(згідно з наказом Міністерства транспорту України
 від 16 жовтня 2003 року N 800)

З метою забезпечення безпечного функціонування залізничного транспорту та метрополітенів України, покращання обліку транспортних подій та порядку їх розслідування наказую:

1. Затвердити Положення про класифікацію транспортних подій у поїзній і маневровій роботі на залізничному транспорті та метрополітенах України, що загрожують безпеці руху, що додається (далі - Положення).

2. Увести в дію дане Положення з 01.04.2002 р.

3. Державній адміністрації залізничного транспорту України (Кірпа Г. М.), Українському об'єднанню державних підприємств промислового залізничного транспорту (Захарченко В. Я.), Державним підприємствам "Харківський метрополітен", "Дніпропетровський метрополітен" (Ісаєв Л. О., Котляров О. М.):

3.1. У термін до 01.04.2002 р. довести до відома причетних працівників головних управлінь, управлінь Державної адміністрації залізничного транспорту України (далі - Укрзалізниця) та залізниць, Українського об'єднання державних підприємств промислового залізничного транспорту (Захарченко В. Я.), Державних підприємств "Харківський метрополітен", "Дніпропетровський метрополітен" цей наказ та встановити постійний контроль за його виконанням.

3.2. Забезпечити друкування в необхідній кількості примірників Положення для вивчення й виконання причетними посадовими особами.

3.3. З уведенням в дію цього Положення переглянути нормативні акти з безпеки руху та привести їх у відповідність до цього наказу.

4. З уведенням в дію цього Положення вважати такими, що втратили чинність, накази Мінтрансу України від 12.07.99 р. N 363 та від 26.02.2001 р. N 118 щодо класифікацій порушень безпеки руху у поїзній та маневровій роботі на залізницях та метрополітенах України.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос