Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно определения величины потребления электрической энергии для потребителей-должников

Министерство топлива и энергетики
Письмо от 18.02.2002 № 32-01/42-329

МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ 

ЛИСТ

від 18.02.2002 р. N 32-01/42-329

Згідно з Порядком постачання електричної енергії споживачам, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.99 р. N 441, граничні величини споживання електричної енергії для споживачів-боржників, які не проводять у повному обсязі поточні розрахунки за використану електроенергію або не дотримуються погоджених з енергопостачальною організацією графіків погашення заборгованості, встановлюються на нульовому рівні. Приклади, що наведені у вашому листі, стосуються сільськогосподарських товариств "Калина", "Хорол", "Обрій". За даними енергопостачальної компанії "Полтаваобленерго", вищезазначені споживачі порушили договірні зобов'язання щодо своєчасності та повноти проведення поточних розрахунків за спожиту електроенергію у червні - вересні 2001 р. На момент встановлення договірної величини електричної енергії вони мали борги за використану електроенергію, тому й одержали договірну величину на нульовому рівні. Споживачі у разі перевищення договірної величини споживання електричної енергії несуть відповідальність згідно з частиною п'ятою статті 26 Закону України "Про електроенергетику", тобто за розрахунковий період сплачують енергопостачальнику п'ятикратну вартість різниці фактично спожитої і договірної величини електричної енергії.

Сільськогосподарським товариствам "Калина", "Хорол", "Обрій" потрібно своєчасно проводити поточні розрахунки за спожиту електроенергію та погодити з енергопостачальною компанією графік погашення заборгованості. Це не даватиме підстав для встановлення договірної величини електроспоживання на нульовому рівні та нарахування підвищеної оплати за понаддоговірне електроспоживання.

Слід зазначити, що Мінпаливенерго підготувало та подало на затвердження до Кабінету Міністрів удосконалений проект нової редакції Порядку постачання електричної енергії споживачам, який, зокрема, містить такі зміни:

- споживачам, які здійснюють поточні розрахунки в повному обсязі та дотримуються узгоджених графіків погашення заборгованості, граничні величини електроспоживання встановлюються на рівні заявлених обсягів;

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос