Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Распределения средств, предусмотренных в государственном бюджете для государственной поддержки сельскохозяйственной совещательной службы

Министерство аграрной политики
Приказ от 25.03.2008 № 179

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 березня 2008 року N 179

Про затвердження Розподілу коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарської дорадчої служби

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2008 року N 67 "Про використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарської дорадчої служби" наказую:

1. Затвердити Розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарської дорадчої служби, що додається.

2. Департаменту аграрної освіти, науки та дорадництва (Іщенко Т. Д.) та Департаменту фінансів (Зуб Г. І.) довести цей наказ до відома структурних підрозділів Міністерства аграрної політики України, Міністерства аграрної політики Автономної Республіки Крим, головних управлінь агропромислового розвитку обласних і управління промисловості та агропромислового розвитку Севастопольської міської держадміністрацій.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Гадзало Я. М.

Опрос