Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава рабочей группы по подготовке проекта правил проведения комплексной государственной экспертизы инвестиционных программ и проектов строительства

Министерство регионального развития и строительства Украины
Приказ от 17.05.2008 № 208

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 травня 2008 року N 208

Про затвердження складу робочої групи з підготовки проекту правил проведення комплексної державної експертизи інвестиційних програм і проектів будівництва

З метою забезпечення розробки правил проведення комплексної державної експертизи інвестиційних програм і проектів будівництва та на виконання рішення наради з питань організації роботи Державного підприємства "Укрдержбудекспертиза" та його місцевих підрозділів в умовах створення вертикалі державної експертизи, яка відбулась у Мінрегіонбуді 21.04.2008, наказую:

1. Затвердити склад робочої групи з підготовки проекту правил проведення комплексної державної експертизи інвестиційних програм і проектів будівництва згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 2 наказу Мінрегіонбуду від 13.11.2007 N 308 "Про впровадження постанови Кабінету Міністрів України від 31.10.2007 N 1269".

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Беркуту А. В.

Опрос