Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О состоянии соблюдения финансовой, бюджетной дисциплины, сохранения и использования государственного имущества по результатам контрольных мер, осуществленных в течение 2007 года

Министерство топлива и энергетики
Решение от 15.05.2008 № 2.2
редакция действует с 20.05.2008

КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 15 травня 2008 року N 2.2

Про стан дотримання фінансової, бюджетної дисципліни, збереження і використання державного майна за результатами контрольних заходів, здійснених протягом 2007 року

Рішення прийнято до безумовного виконання
(згідно з наказом Міністерства палива та енергетики України
 від 20 травня 2008 року N 279)

За результатами обговорення стану дотримання та організації контролю фінансової, бюджетної дисципліни, збереження і використання державного майна, засвідчено значну кількість фінансових порушень, допущених суб'єктами господарювання ПЕК.

Під час контрольних заходів, здійснених протягом 2007 року, виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави, на 13,4 млн. грн. У тому числі:

недоотримання фінансових ресурсів державними підприємствами - 0,03 млн. гривень;

незаконні витрати ресурсів - 13,3 млн. гривень;

інші порушення фінансової дисципліни - 2,7 млн. грн. (з яких усунуто 1,9 млн. грн. або 69 %), зокрема: заниження в обліку вартості активів та безпідставне завищення собівартості продукції.

Крім того, на суму 11,9 млн. грн. здійснено закупівлі без дотримання процедур, передбачених Законом України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти".

Опрос