Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О вопросах сокращения дебиторской и кредиторской задолженности

Министерство угольной промышленности Украины (2)
Положение, Приказ от 15.04.2008 № 164
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 квітня 2008 року N 164

Про питання скорочення дебіторської та кредиторської заборгованості

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства вугільної промисловості України
  від 7 жовтня 2008 року N 525

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства вугільної промисловості України
 від 22 грудня 2009 року N 586)

З метою забезпечення оперативного та ефективного управління активами і пасивами та єдиного комплексного підходу щодо своєчасного прийняття заходів із скорочення дебіторської та кредиторської заборгованості (далі - заборгованості) підприємствами, що належать до сфери управління Міністерства вугільної промисловості України та щодо яких Міністерство здійснює функції з управління державними корпоративними правами (далі - підприємства), наказую:

1. Створити Комісію Мінвуглепрому з розгляду питань скорочення дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств (далі - Комісія) та затвердити її персональний склад.

2. Затвердити Положення про Комісію Мінвуглепрому з розгляду питань скорочення дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств.

3. Керівникам підприємств:

3.1. З метою зменшення боргових навантажень на підприємство та посилення контролю за обґрунтованістю прийняття рішень стосовно залікових операцій, списання простроченої заборгованості, укладання господарських договорів на продаж/придбання товарів (робіт, послуг) створити на підприємстві постійно діючу комісію з питань скорочення дебіторської та кредиторської заборгованостей, до складу якої включити спеціалістів виробничих, економічних та юридичних служб.

3.2. Визначити зі складу членів постійно діючої комісії підприємства осіб, які будуть нести персональну відповідальність за своєчасність, якісність і повноту документів для розгляду Комісією Мінвуглепрому, а також здійснення контролю за виконанням заходів щодо скорочення заборгованості.

Опрос