Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О подготовке, составлении и представлении квартальной финансовой и статистической отчетности в 2008 году государственными предприятиями, учреждениями и организациями, относящимися к сфере управления Министерства аграрной политики Украины

Министерство аграрной политики
Перечень, Приказ от 18.03.2008 № 163

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 березня 2008 року N 163

Про підготовку, складання та подання квартальної фінансової і статистичної звітності у 2008 році державними підприємствами, установами та організаціями, що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики України

Відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 N 419 "Про затвердження Порядку подання фінансової звітності", Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 "Загальні вимоги до фінансової звітності", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 N 87, інших положень (стандартів) бухгалтерського обліку та з метою забезпечення якісного і своєчасного складання консолідованої квартальної звітності Міністерством аграрної політики України за результатами роботи у 2008 році наказую:

1. Керівникам державних підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління міністерства:

1.1. Забезпечити подання до Управління бухгалтерського обліку, звітності та ревізійної роботи (Гаврилюк В. М.) квартальної фінансової і статистичної звітності в повному обсязі, за встановленими формами (додаток 1) та у визначені терміни (додаток 2).

1.2. Пояснювальну записку до квартальної фінансової і статистичної звітності скласти згідно з пунктами 20 - 25 Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 "Загальні вимоги до фінансової звітності", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 N 87, за розділами:

виробнича діяльність;

незавершене виробництво;

елементи операційних витрат;

використання основних засобів;

Опрос