Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О рассмотрении новой редакции Порядка согласования и сопровождения в центральном аппарате Минрегионстроя документов по экспериментальному проектированию и строительству объектов жилищно-общественного назначения, на которые отсутствуют нормативные требования

Министерство регионального развития и строительства Украины
Решение от 29.02.2008 № 29

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ
НАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 29 лютого 2008 року N 29

Про розгляд нової редакції Порядку погодження та супроводу у центральному апараті Мінрегіонбуду документів щодо експериментального проектування та будівництва об'єктів житлово-громадського призначення, на які відсутні нормативні вимоги

Заслухавши доповідь начальника Управління архітектурно-конструктивних та інженерних систем будинків і споруд Авдієнка О. П. про зміни, які пропонується внести до Порядку погодження та супроводу у центральному апараті Мінбуду документів щодо експериментального проектування та будівництва об'єктів житлово-громадського призначення, на які відсутні нормативні вимоги, розглянувши проект нової редакції Порядку погодження та супроводу у центральному апараті Мінрегіонбуду документів щодо експериментального проектування та будівництва об'єктів житлово-громадського призначення, на які відсутні нормативні вимоги (далі - Порядку), та за результатами обговорення науково-технічна рада вирішила:

1. Схвалити та рекомендувати до затвердження проект нової редакції Порядку з урахуванням пропозицій, висловлених при обговоренні.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос