Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава комиссии по вопросам рассмотрения заявок на выдачу справок о наличии объемов масла подсолнечного и/или обеспеченности сырьем для его производства или объемов семян подсолнечника, заявленных на экспорт, объемов поставок масла фасованного на внутренний рынок и обнародования информации

Министерство аграрной политики
Справка, Приказ от 24.03.2008 № 177
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 березня 2008 року N 177

Про затвердження складу комісії з питань розгляду заявок на видачу довідок про наявність обсягів олії соняшникової та/або забезпеченості сировиною для її виробництва або обсягів насіння соняшнику, заявлених на експорт, обсягів поставок олії фасованої на внутрішній ринок та оприлюднення інформації

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства аграрної політики України
 від 9 липня 2010 року N 395)

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12 березня 2008 року N 189 "Про затвердження обсягів квот на олію соняшникову та насіння соняшнику, експорт яких підлягає ліцензуванню до 1 липня 2008 р., та порядку видачі ліцензій" наказую:

1. Утворити комісію з питань розгляду заявок на видачу довідок про наявність обсягів олії соняшникової та/або забезпеченості сировиною для її виробництва або обсягів насіння соняшнику, заявлених на експорт, обсягів поставок олії фасованої на внутрішній ринок у складі згідно з додатком.

2. Надати право голові зазначеної комісії - заступнику Міністра аграрної політики Демчаку І. М. підписувати довідки про наявність обсягів олії соняшникової та/або забезпеченості сировиною для її виробництва або обсягів насіння соняшнику, заявлених на експорт, обсягів поставок олії фасованої на внутрішній ринок для надання їх суб'єктам господарської діяльності.

3. Невідкладно розмістити на сайті Мінагрополітики інформацію для суб'єктів господарської діяльності стосовно надання Мінагрополітики необхідних документів для отримання довідки про наявність обсягів олії соняшникової та/або забезпеченості сировиною для її виробництва або обсягів насіння соняшнику, заявлених на експорт, обсягів поставок олії фасованої на внутрішній ринок, що додаються.

4. Держконтрольсільгосппроду (Мельник В. В.), Департаменту харчової промисловості (Кіщак Ю. П.) та Департаменту зовнішньоекономічного співробітництва (Руденко М. М.) забезпечити своєчасне та якісне приймання матеріалів, наданих суб'єктами господарської діяльності, та їх подання на розгляд комісії.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Демчака І. М.

Опрос