Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О рассмотрении проекта Методики подомового учета расходов на содержание зданий и сооружений и придомовых территорий субъектов хозяйствования по предоставлению таких услуг

Министерство по вопросам жилищно-коммунального хозяйства Украины
Решение от 31.01.2008 № 28

МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
НАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 31 січня 2008 року N 28

Про розгляд проекту Методики побудинкового обліку витрат на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій суб'єктів господарювання з надання таких послуг

Розглянувши проект Методики побудинкового обліку витрат на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій суб'єктів господарювання з надання таких послуг, розроблений Товариством з обмеженою відповідальністю "СОФТПРОЕКТ", науково-технічна рада вирішила:

1. Підтримати рішення секції економіки та тарифної політики науково-технічної ради Мінжитлокомунгоспу про схвалення проекту Методики побудинкового обліку витрат на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій суб'єктів господарювання з надання таких послуг та рекомендувати його до затвердження в установленому порядку.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос