Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Рекомендаций по применению Методики расчета количества тепла, потребленного на отопление мест общего пользования многоквартирных домов, и определения платы за их отопление

Министерство по вопросам жилищно-коммунального хозяйства Украины
Рекомендация, Приказ, Инструкция от 22.02.2008 № 47

МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ 

НАКАЗ

від 22 лютого 2008 року N 47

Про затвердження Рекомендацій щодо застосування Методики розрахунку кількості теплоти, спожитої на опалення місць загального користування багатоквартирних будинків, та визначення плати за їх опалення

Відповідно до пункту 28 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року N 630, та на виконання наказу Мінбуду від 31.10.2006 N 359 "Про затвердження Методики розрахунку кількості теплоти, спожитої на опалення місць загального користування багатоквартирних будинків, та визначення плати за їх опалення" наказую:

1. Затвердити Рекомендації щодо застосування Методики розрахунку кількості теплоти, спожитої на опалення місць загального користування багатоквартирних будинків, та визначення плати за їх опалення згідно з додатком.

2. Управлінню житлової політики та розвитку житлового фонду (В. М. Кірюшин) довести цей наказ до відома Міністерства житлово-комунального господарства АР Крим, структурних підрозділів з питань житлово-комунального господарства обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра О. Б. Лотоцького.

 

Міністр 

О. Ю. Кучеренко 

 

Опрос