Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об итогах работы жилищно-коммунального хозяйства Украины в 2007 году и основных заданиях на 2008 год

Министерство по вопросам жилищно-коммунального хозяйства Украины
План, Перечень, Решение от 22.02.2008 № 1

КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 22 лютого 2008 року N 1

Про підсумки роботи житлово-комунального господарства України у 2007 році та основні завдання на 2008 рік

Розглянувши питання "Про підсумки роботи житлово-комунального господарства України у 2007 році та основні завдання на 2008 рік", колегія Мінжитлокомунгоспу України відзначає, що Міністерством, підрозділами з питань житлово-комунального господарства у регіонах, органами місцевого самоврядування, підприємствами, організаціями і установами, які віднесені до сфери управління Мінжитлокомунгоспу, в цілому забезпечувалась реалізація державної політики у сфері житлово-комунального господарства та міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус).

Разом з тим, заслухавши та обговоривши доповідь Міністра, колегія відзначає, що темпи проведення реформ у галузі в 2007 році були недостатніми, актуальні проблеми не знайшли свого вирішення, а стратегічні завдання Міністерства повинні бути переглянуті відповідно до вимог сьогодення.

Зокрема, не був реалізований у повній мірі один з найважливіших напрямів роботи Міністерства - законотворча та нормотворча діяльність, спрямована на забезпечення реформування відносин у житлово-комунальній сфері, створення умов для її сталого розвитку. З 22 запланованих законопроектів у 2007 році жоден не був прийнятий.

Зберігається тенденція погіршення технічного стану наявного житлового фонду країни, значна частина якого потребує реконструкції та теплової санації. Майже кожний третій ліфт відпрацював встановлений термін експлуатації.

Кількість ветхих та аварійних житлових будинків збільшилась за минулий рік на 5,3 % і складає 0,6 % житлового фонду країни, де постійно проживають 227,0 тис. мешканців. Витрати на капітальний ремонт житлового фонду хоча і збільшились на 8,8 % у порівнянні із 2006 роком, але склали лише 27 % від потреби.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос