Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О совершенствовании внедрения программы SAFA в Украине относительно мониторинга элементов Системы управления безопасностью полетов и доступа к информационным источникам

Государственная авиационная администрация
Положение, Приказ от 23.03.2007 № 154
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА АВІАЦІЙНА АДМІНІСТРАЦІЯ

НАКАЗ

від 23 березня 2007 року N 154

Про вдосконалення впровадження програми SAFA в Україні щодо моніторингу елементів Системи управління безпекою польотів та доступу до інформаційних джерел

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної авіаційної служби України
 від 20 липня 2012 року N 357)

В зв'язку з передачею повноважень моніторингу елементів Системи управління безпекою польотів (Safety Management System - SMS) від Об'єднаних Авіаційних Властей (JAA) до Європейського Агентства з Безпеки Польотів (EASA), для забезпечення реалізації функції Державної авіаційної адміністрація України (Державіаадміністрації) щодо інспектування іноземних ПС на території України на відповідність стандартам Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО) в співпраці з EASA наказую:

1. Призначити начальника управління стандартів льотної експлуатації Коробка Ігора Анатолійовича Координатором Програми SAFA в Україні (SAFA National Coordinator).

2. Призначити завідувача сектору SAFA/SANA Боброва Юлія Георгійовича 1-м Керівником SAFA Group в Україні.

3. Визначити віце-президента СЗАТ "Міжнародні авіалінії України" Зотова Георгія Павловича 2-м Керівником 8 АР А Group в Україні (за згодою).

4. Керівникам SAFA Group в Україні забезпечити планування та проведення перевірок у рамках Програми SAFA іноземних повітряних суден у міжнародних аеропортах України інспекторами SAFA.

5. Затвердити Положення про Координатора Програми SAFA в Україні (Додаток 1).

Опрос