Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Классификации индивидуального потребления по целям (КИПЦ)

Госкомстат
План, Номенклатура, Приказ от 29.12.2007 № 480

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 грудня 2007 року N 480

Про затвердження Класифікації індивідуального споживання за цілями (КІСЦ)

З метою подальшого вдосконалення системи національних статистичних класифікацій, які використовуються для проведення державних статистичних спостережень, відповідно до ст. 12 Закону України "Про державну статистику" наказую:

1. Затвердити та ввести в дію з 1 січня 2008 року, схвалену Методичною комісією Держкомстату, Класифікацію індивідуального споживання за цілями (КІСЦ), що додається, яка є гармонізованою з модельною Класифікацією індивідуального споживання за цілями Європейського Союзу - Classification of Individual Consumption by Purpose (COICOP-HBS), 2003.

2. Затвердити План заходів щодо впровадження в державну статистичну діяльність Класифікації індивідуального споживання за цілями (КІСЦ), затвердженої цим наказом (далі - План заходів), що додається.

3. Департаменту планування та організації статистичних спостережень (Остапчук О. Е.) здійснювати методологічне й організаційне керівництво застосуванням Класифікації індивідуального споживання за цілями (КІСЦ), затвердженої цим наказом, у державній статистичній діяльності.

4. Самостійним структурним підрозділам Держкомстату - відповідальним виконавцям - забезпечити виконання Плану заходів, затвердженого цим наказом.

5. Департаменту фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності (Кучіна І. Ю.) забезпечити фінансування заходів щодо впровадження в державну статистичну діяльність Класифікації індивідуального споживання за цілями (КІСЦ), затвердженої цим наказом, у межах бюджетних призначень за відповідними бюджетними програмами.

6. Адміністративно-господарському департаменту (Кобзар О. К.) довести цей наказ до відома керівників самостійних структурних підрозділів Держкомстату, НТК статистичних досліджень, начальників Головного міжрегіонального управління статистики у м. Києві, головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Управління статистики в місті Севастополі.

Опрос