Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Методических рекомендаций по применению специализированных форм первичных документов по учету производственных запасов в сельскохозяйственных предприятиях

Министерство аграрной политики
Методические рекомендации, Приказ от 21.12.2007 № 929

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 грудня 2007 року N 929

Про затвердження Методичних рекомендацій щодо застосування спеціалізованих форм первинних документів з обліку виробничих запасів в сільськогосподарських підприємствах

Керуючись пунктом 2.7 Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.05.95 N 88, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05.06.95 за N 168/704, та з метою забезпечення методологічних принципів ведення бухгалтерського обліку в сільськогосподарських підприємствах наказую:

1. Затвердити Методичні рекомендації щодо застосування спеціалізованих форм первинних документів з обліку виробничих запасів в сільськогосподарських підприємствах, що додаються.

2. Управлінню бухгалтерського обліку, звітності та ревізійної роботи (Гаврилюк В. М.) забезпечити опублікування наказу на сайті Міністерства та довести його до відома сільськогосподарських підприємств, що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Лузана Ю. Я.

 

Міністр 

Ю. Ф. Мельник 

 

Опрос