Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно подготовки пакетов акций ОАО для продажи на конкурсах

Фонд государственного имущества
Постановление от 07.07.1997 № 699

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 липня 1997 року N 699

Щодо підготовки пакетів акцій ВАТ для продажу на конкурсах

У відповідності з Державною програмою приватизації на 1997 рік, на виконання Розпорядження Президента України "Про конкурсний продаж пакетів акцій відкритих акціонерних товариств, що належать державі, у процесі приватизації" N 229/97-рп від 04.06.97 р. та з метою прискорення роботи Фонду державного майна України щодо підготовки та проведення конкурсів з продажу пакетів акцій наказую:

1. Директору Департаменту систем продажу акцій (С. Лєдомській) привести у відповідність до вимог п. 2 Розпорядження Президента України N 229/97-рп плани приватизації (плани розміщення акцій) ВАТ (додаток 1), передбачивши обов'язкове проведення конкурсів у III - IV кварталах 1997 р. та передати їх для підготовки та організації конкурсів до Департаменту інвестицій.

2. Директору Департаменту систем продажу акцій (С. Лєдомській), начальнику управління нормативно-методичного забезпечення оцінки майна (Н. Лебідь), заступнику директора Департаменту інвестицій (О. Попову) у термін до 15.07.97 провести роботу щодо аналізу попереднього продажу акцій та фінансового стану ВАТ з метою визначення рекомендацій конкурсним комісіям щодо основних вимог до умов конкурсу.

3. Директору Департаменту систем продажу акцій (С. Лєдомській) щотижнево надавати на розгляд в. о. Голови Фонду перелік ВАТ, пакети акцій яких пропонуються для продажу на конкурсах.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос