Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Анкеты обследования состояния новообразованных предприятий

Госкомстат
Приказ от 04.12.2007 № 435

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 грудня 2007 року N 435

Про затвердження Анкети обстеження стану новостворених підприємств

Відповідно до Плану державних статистичних спостережень на 2008 рік, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.10.2007 р. N 1289, з метою вивчення стану новостворених підприємств, підвищення якості даних Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України наказую:

1. Затвердити схвалену постійно діючою комісією Держкомстату з питань впровадження та удосконалення форм державних статистичних спостережень та первинної облікової документації, необхідної для їх проведення, Анкету обстеження стану новостворених підприємств (далі - анкета), що додається.

2. Поширити анкету, затверджену цим наказом, на всі юридичні особи, які пройшли державну реєстрацію відповідно до чинного законодавства в період з 2 липня по 31 грудня 2007 року включно, крім організацій (установ, закладів), об'єднань громадян, профспілок, благодійних організацій та інших подібних організацій.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос