Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О начислении пенсии журналисту государственного или коммунального средства массовой информации

Минтруда, Пенсионный фонд
Письмо от 09.01.2008 № 11/0/98-08, 289/02-20

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 09.01.2008 р.

N 11/0/98-08,

 

N 289/02-20

Відповідно до ст. 16 Закону України "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів" (із змінами) при нарахуванні пенсії журналісту державного або комунального засобу масової інформації застосовуються норми, методика та порядок нарахування пенсії державному службовцю.

Відповідно до ст. 37 Закону України "Про державну службу" (в редакції, чинній з 4 лютого 2003 р.) на одержання пенсії державних службовців мають право, зокрема, особи, які досягли встановленого законодавством пенсійного віку, за наявності загального трудового стажу для чоловіків - не менш як 25 років, для жінок - не менш як 20 років, у тому числі стажу державної служби - не менш як 10 років, та які на час досягнення пенсійного віку працювали на посадах державних службовців.

Запитання 1. Гр. К., працюючи на посаді журналіста, досягнув пенсійного віку у травні 2005 р. Стаж роботи на посаді журналіста становив дев'ять років три місяці один день.

У березні 2006 р. гр. К. звільнився з посади журналіста, за призначенням пенсії відповідно до Закону України "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів" звернувся в листопаді 2006 р.

Чи має право на призначення пенсії гр. К.?

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос