Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно порядка выплаты детям войны надбавки к пенсии или ежемесячному пожизненному денежному содержанию или государственной социальной помощи, выплачиваемой вместо пенсии

Минтруда, Пенсионный фонд
Письмо от 27.12.2007 № 1323/0/039/98-07, 21423/02-20

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 27.12.2007 р. 

N 1323/0/039/98-07, 

 

N 21423/02-20 

Згідно із Законом України "Про соціальний захист дітей війни" до дітей війни належать особи, які є громадянами України і яким на час закінчення Другої світової війни (2 вересня 1945 року) було менш як 18 років.

Проектом Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та внесення змін до деяких законодавчих актів України" передбачено, що дітям війни до пенсії або щомісячного довічного грошового утримання чи державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії, виплачуватиметься підвищення в розмірі надбавки, встановленої для учасників війни. Ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань, які мають право на отримання підвищення до пенсії або щомісячного довічного грошового утримання чи державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії, відповідно до законів України "Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту", "Про жертви нацистських переслідувань" та "Про соціальний захист дітей війни", це підвищення провадитиметься за їхнім вибором згідно з одним із законів. Виплата підвищення до пенсії дітям війни здійснюється за матеріалами пенсійних справ без подання пенсіонерами будь-яких додаткових документів.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос