Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно повышения эффективности контрольных мер, осуществляемых внутренним финансовым контролем

Министерство промышленной политики Украины (2)
Приказ от 17.12.2007 № 712

МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 грудня 2007 року N 712

Щодо підвищення ефективності контрольних заходів, що здійснюються внутрішнім фінансовим контролем

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 травня 2002 року N 685 міністерства та інші центральні органи виконавчої влади здійснюють внутрішній фінансовий контроль. Виходячи з того, що контроль є однією із функцій управління, і підрозділяється на попередній, поточний та наступний, що дає можливості своєчасного втручання у виробничі процеси, які відбуваються на підпорядкованих суб'єктах господарювання з метою досягнення поставлених завдань і отримання прибутку, враховуючи важливість означених дій при прийманні управлінських рішень та підвищення відповідальності, ефективності контрольно-ревізійної роботи, створення єдиних правил при проведенні контрольних заходів, дієвого механізму протидії правопорушенням і зловживанням у сфері використання бюджетних коштів, державного і комунального майна, наказую:

1. Основним напрямком у роботі відомчого контролю вважати попередження та профілактику порушень і недоліків фінансово-господарської діяльності на підприємствах, установах і організаціях, що входять до сфери управління Мінпромполітики України.

2. Відомчий фінансовий контроль здійснюється Контрольно-ревізійним управлінням, планово-економічними, фінансовими та іншими структурними підрозділами міністерства, галузевими департаментами і управліннями за усіма видами контролю, за цільовим та ефективним використанням коштів і матеріальних цінностей, за достовірністю звітності та збереженням державного майна.

3. Контрольні заходи здійснюються за планами, затвердженими міністром, та програмою, яка забезпечує розкриття теми контролю у встановленому суб'єктом державного фінансового контролю порядку, та інформує керівництво суб'єкта господарювання про наміри проведення таких заходів, їх строки (які не повинні перевищувати 30 робочих днів).

Опрос