Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно повышения эффективности контрольных мер, осуществляемых внутренним финансовым контролем

Министерство промышленной политики Украины (2)
Приказ от 17.12.2007 № 712

МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 грудня 2007 року N 712

Щодо підвищення ефективності контрольних заходів, що здійснюються внутрішнім фінансовим контролем

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 травня 2002 року N 685 міністерства та інші центральні органи виконавчої влади здійснюють внутрішній фінансовий контроль. Виходячи з того, що контроль є однією із функцій управління, і підрозділяється на попередній, поточний та наступний, що дає можливості своєчасного втручання у виробничі процеси, які відбуваються на підпорядкованих суб'єктах господарювання з метою досягнення поставлених завдань і отримання прибутку, враховуючи важливість означених дій при прийманні управлінських рішень та підвищення відповідальності, ефективності контрольно-ревізійної роботи, створення єдиних правил при проведенні контрольних заходів, дієвого механізму протидії правопорушенням і зловживанням у сфері використання бюджетних коштів, державного і комунального майна, наказую:

1. Основним напрямком у роботі відомчого контролю вважати попередження та профілактику порушень і недоліків фінансово-господарської діяльності на підприємствах, установах і організаціях, що входять до сфери управління Мінпромполітики України.

2. Відомчий фінансовий контроль здійснюється Контрольно-ревізійним управлінням, планово-економічними, фінансовими та іншими структурними підрозділами міністерства, галузевими департаментами і управліннями за усіма видами контролю, за цільовим та ефективним використанням коштів і матеріальних цінностей, за достовірністю звітності та збереженням державного майна.

3. Контрольні заходи здійснюються за планами, затвердженими міністром, та програмою, яка забезпечує розкриття теми контролю у встановленому суб'єктом державного фінансового контролю порядку, та інформує керівництво суб'єкта господарювання про наміри проведення таких заходів, їх строки (які не повинні перевищувати 30 робочих днів).

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос