Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении процедуры закупки за государственные средства услуг по выполнению научно-технической продукции по теме "Усовершенствование механизма формирования цен и их составляющих на продукцию АПК"

Межведомственная комиссия по вопросам государственных закупок
Решение от 22.11.2007 № 02/857рш

МІЖВІДОМЧА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

РІШЕННЯ

від 22 листопада 2007 року N 02/857рш

Відповідно до статті 33 та частини 5 статті 37 Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" (далі - Закон), розглянувши скаргу Державного підприємства "Розрахунково-кліринговий центр" (Замовник) (м. Київ) від 10.09.2007 N ЛС-85/09 на дії Міністерства аграрної політики України (Скаржник) (м. Київ) при проведенні процедури закупівлі за державні кошти послуг з виконання науково-технічної продукції за темою "Удосконалення механізму формування цін та їх складових на продукцію АПК", Комісія встановила:

Скарга ДП "Розрахунково-кліринговий центр" містить наступну вимогу: Перевірити правомірність рішення Замовника щодо визначення переможця.

Для з'ясування обставин, викладених у скарзі, 09.10.2007 на засіданні Комісії було прийнято рішення про призупинення процедури закупівлі та надання іншої необхідної інформації.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос