Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказы ФГИУ

Фонд государственного имущества
Приказ от 04.12.2007 № 1891

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 грудня 2007 року N 1891

Про внесення змін до наказів ФДМУ

З метою забезпечення проведення конкурсів з продажу пакетів акцій ВАТ "Макіївський коксохімічний завод", ВАТ "Рівненський завод тракторних агрегатів", "Приладобудівний завод "Сокіл" та "Макіївський металургійний комбінат" з використанням відкритості пропонування ціни за принципом аукціону, враховуючи затримку з проведенням стандартизованої оцінки пакетів акцій ВАТ, що виникла внаслідок ненадання підприємствами у визначений термін необхідних документів, наказую:

1. Внести зміни до наказу ФДМУ від 29.05.2007 N 839 "Про затвердження уточненого плану розміщення акцій ВАТ "Макіївський коксохімічний завод" (код за ЄДРПОУ 191106)", а саме - встановити датою оцінки пакета акцій ВАТ "Макіївський коксохімічний завод" у розмірі 73,37 % статутного фонду ВАТ, що підлягає продажу за конкурсом з використанням відкритості пропонування ціни за принципом аукціону, - 30 листопада 2007 року.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос