Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Инструкция по учету молодняка животных, птицы и животных на откорме

Минсельхозпрод
Приказ, Инструкция от 15.01.1997 № 7

МІНІСТЕРСТВО СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА І ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Інструкція
по обліку молодняка тварин, птиці та тварин на відгодівлі

Інструкція по обліку молодняка тварин, птиці і тварин на відгодівлі в сільськогосподарських підприємствах розроблена відповідно до діючих положень з бухгалтерського обліку і не стосується порядку відображення інформації оперативного (племінного, зоотехнічного та ветеринарного) обліку. Дія інструкції розповсюджується на сільськогосподарські підприємства та на підрозділи підприємств інших галузей, що виробляють продукцію тваринництва.

1. Загальні положення

1.1. До складу молодняка тварин, птиці і тварин на відгодівлі включають поголів'я, вирощене у власному господарстві та придбане на стороні, а саме: молодняк всіх видів з моменту одержання приплоду до переводу в основне стадо чи вибуття, тварини на відгодівлі, а також поголів'я основного стада птиці, кролів та звірів. Сюди ж відносять нетелів та свиноматок, що перевіряються, піддослідних тварин, корів, які використовуються для одержання ембріонів, а в спеціалізованих господарствах по вирощуванню тварин основного стада - ще й корів-первісток від моменту розтелу до реалізації, а також сім'ї бджіл.

1.2. Не включають до складу молодняка тварин, птиці і тварин на відгодівлі поголів'я основного стада продуктивної худоби (корови і бугаї молочного і м'ясного напрямку; свиноматки без тих, що перевіряються, кнурі; конематки і жеребці; вівцематки, барани-плідники та валухи, кози та козли) та робочої худоби (коні, воли тощо).

Опрос