Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О состоянии исполнения решения совместной коллегии от 26.01.2001 г. и мерах по развитию предприятий транспортно-дорожного комплекса Харьковской области в 2002 г.

Минтранс, Областная государственная администрация
Решение от 30.11.2001 № 2

  

КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ  
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

 від 30 листопада 2001 року N 2

Про стан виконання рішення спільної колегії від 26.01.2001 р. та заходи щодо розвитку підприємств транспортно-дорожнього комплексу Харківської області в 2002 р.

Додатково див. наказ
 Міністерства транспорту України
 від 14 грудня 2001 року N 874

Розглянувши і обговоривши стан виконання рішення спільної колегії Міністерства транспорту України та Харківської обласної державної адміністрації від 26.01.2001 р. та заходи щодо розвитку підприємств транспортно-дорожнього комплексу Харківської області в 2002 р., напрямки подальшої їх співпраці з органами місцевого самоврядування, промисловими підприємствами області, колегія вирішила:

1. Визнати, що рішення спільної колегії Міністерства транспорту України та Харківської обласної державної адміністрації від 26.01.2001 р. в основному виконується.

Разом з тим, ряд пунктів рішення колегії, в тому числі стосовно виготовлення запасних частин та комплектуючих для потреб залізниці, зменшення податку з власників транспортних засобів на транспорт, який знаходиться у складі військових формувань, фінансування дорожніх робіт як за рахунок державного, так і місцевого бюджету, ще у стадії виконання.

Доручити керівникам Державної адміністрації залізничного транспорту (Г. М. Кірпа), Державного департаменту автомобільного транспорту (Л. П. Докіль), корпорації "Укравтодор" (В. Ф. Демішкан) вжити заходів для безумовного виконання в повному обсязі рішення спільної колегії Міністерства транспорту України та Харківської обласної державної адміністрації щодо стабілізації роботи і перспектив розвитку транспортного комплексу Харківської області до кінця поточного року.

2. Харківській обласній державній адміністрації спільно з Державною адміністрацією залізничного транспорту, об'єднанням "Укрзалізпром", статутним територіально-галузевим об'єднанням "Південна залізниця":

Розробити та затвердити Комплексну програму взаємодії промислових підприємств Харківщини та Південної залізниці щодо виготовлення запасних частин та комплектуючих для потреб залізниці на 2002 р.

Опрос