Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О состоянии исполнения решения совместной коллегии от 26.01.2001 г. и мерах по развитию предприятий транспортно-дорожного комплекса Харьковской области в 2002 г.

Минтранс, Областная государственная администрация
Решение от 30.11.2001 № 2

  

КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ  
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

 від 30 листопада 2001 року N 2

Про стан виконання рішення спільної колегії від 26.01.2001 р. та заходи щодо розвитку підприємств транспортно-дорожнього комплексу Харківської області в 2002 р.

Додатково див. наказ
 Міністерства транспорту України
 від 14 грудня 2001 року N 874

Розглянувши і обговоривши стан виконання рішення спільної колегії Міністерства транспорту України та Харківської обласної державної адміністрації від 26.01.2001 р. та заходи щодо розвитку підприємств транспортно-дорожнього комплексу Харківської області в 2002 р., напрямки подальшої їх співпраці з органами місцевого самоврядування, промисловими підприємствами області, колегія вирішила:

1. Визнати, що рішення спільної колегії Міністерства транспорту України та Харківської обласної державної адміністрації від 26.01.2001 р. в основному виконується.

Разом з тим, ряд пунктів рішення колегії, в тому числі стосовно виготовлення запасних частин та комплектуючих для потреб залізниці, зменшення податку з власників транспортних засобів на транспорт, який знаходиться у складі військових формувань, фінансування дорожніх робіт як за рахунок державного, так і місцевого бюджету, ще у стадії виконання.

Доручити керівникам Державної адміністрації залізничного транспорту (Г. М. Кірпа), Державного департаменту автомобільного транспорту (Л. П. Докіль), корпорації "Укравтодор" (В. Ф. Демішкан) вжити заходів для безумовного виконання в повному обсязі рішення спільної колегії Міністерства транспорту України та Харківської обласної державної адміністрації щодо стабілізації роботи і перспектив розвитку транспортного комплексу Харківської області до кінця поточного року.

2. Харківській обласній державній адміністрації спільно з Державною адміністрацією залізничного транспорту, об'єднанням "Укрзалізпром", статутним територіально-галузевим об'єднанням "Південна залізниця":

Розробити та затвердити Комплексну програму взаємодії промислових підприємств Харківщини та Південної залізниці щодо виготовлення запасних частин та комплектуючих для потреб залізниці на 2002 р.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос