Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О состоянии выполнения Отраслевого рабочего плана на 2001 г. по Основным заданиям и мероприятиями Государственной программы развития транспортно-дорожного комплекса Украины на 2000 - 2004 гг.

Минтранс
Решение от 10.09.2001 № 48

  

КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ 

РІШЕННЯ

від 10 вересня 2001 року N 48

Про стан виконання Галузевого робочого плану на 2001 р. з Основних завдань і заходів Державної програми розвитку транспортно-дорожнього комплексу України на 2000 - 2004 рр.

Додатково див. наказ
 Міністерства транспорту України
 від 13 вересня 2001 року N 609

Заслухавши та обговоривши стан виконання Галузевого робочого плану на 2001 р. з Основних завдань і заходів Державної програми розвитку транспортно-дорожнього комплексу України на 2000 - 2004 рр., Колегія Міністерства транспорту України відзначає, що в галузі проводиться цілеспрямована робота по його виконанню, маючи за мету забезпечення ефективного, відповідного суспільним інтересам формування транспортної системи держави на ринку транспортних послуг.

З метою забезпечення подальшої реалізації завдань і заходів Галузевого робочого плану на 2001 р., усунення окремих недоліків в роботі з розв'язання проблем подальшого розвитку транспортної галузі, виходячи з завдань, що постали перед транспортом в умовах пожвавлення і відновлення реального сектору економіки, зростання попиту на транспортні послуги, активізації процесів інтеграції транспортно-дорожнього комплексу до Європейської та світової транспортних систем, Колегія вирішила

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос