Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка проведения экзамена кандидатов на замещение вакантных должностей государственных служащих центрального аппарата Госземагентства и руководителей территориальных органов земельных ресурсов

Государственное агентство земельных ресурсов Украины (1)
Порядок, Приказ от 17.07.2007 № 68

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 липня 2007 року N 68

Про затвердження Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців центрального апарату Держземагентства та керівників територіальних органів земельних ресурсів

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року N 169 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців" наказую:

1. Затвердити Порядок проведення іспиту та Перелік питань для перевірки знання законодавства кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців центрального апарату Держземагентства та керівників територіальних органів земельних ресурсів (додаються).

2. В. о. начальника Відділу кадрів Лесняк Т. М.:

2.1. Довести Порядок та Перелік питань до державних службовців центрального апарату Держземагентства, керівників територіальних органів земельних ресурсів.

2.2. Забезпечити проведення іспитів кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців відповідно до цього Порядку.

3. Голові Агентства земельних ресурсів АР Крим, начальникам Головних управлінь земельних ресурсів в областях, у містах Києві та Севастополі:

3.1. Взяти до відома цей Порядок, Перелік питань та з їх урахуванням розробити і затвердити Порядок проведення іспиту у відповідних територіальних органах земельних ресурсів та сформувати екзаменаційні білети.

3.2. Забезпечити проведення іспитів та відбір кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців згідно з вимогами нормативно-правових актів.

4. Управлінню інформаційного забезпечення, міжнародних відносин та зв'язків з громадськістю забезпечити розміщення Переліку питань для перевірки знання законодавства кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців центрального апарату Держземагентства та керівників територіальних органів земельних ресурсів на веб-сайті Держземагентства.

Опрос