Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении процедуры закупки за государственные средства извести строительной молотой негашенной

Межведомственная комиссия по вопросам государственных закупок
Решение от 31.08.2007 № 02/535рш

МІЖВІДОМЧА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

РІШЕННЯ

від 31 серпня 2007 року N 02/535рш

Відповідно до статті 33 та частини 5 статті 37 Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" (далі - Закон), розглянувши скаргу ПФ "МІК" (Скаржник) (м. Суми) на дії ВАТ "Західенерго" (Замовник) (м. Львів) при проведенні процедури закупівлі за державні кошти вапна будівельного меленого негашеного, Комісія встановила:

Скарга ПФ "МІК" має наступні вимоги:

1. Зупинити процедуру закупівлі.

У своїй скарзі Скаржник стверджує, що в додатку 6 тендерної документації "Технічне завдання до тендера N 17-07" є "вапно будівельне мелене негашене" з посиланням на ДСТУ Б.В. 2.7-90-99, але в цьому розділі, в якому наведена класифікація вапна будівельного, термін "вапно мелене" відсутній взагалі. Таким чином, назва предмета закупівлі в технічному завданні не відповідає ДСТУ Б.В. 2.7-90-99, на яке посилається Замовник. Також Скаржник скаржиться, що він звертався за роз'ясненням до Замовника щодо предмета закупівлі, але відповіді не отримав.

Відповідно до матеріалів, наданих Замовником, встановлено наступне. Згідно з ДСТУ Б.В. 2.7-90-99 пункту 3.5 "за фракційним складом вапно поділяється на грудкове, подрібнене та порошкоподібне" та пункту 3.6 "порошкоподібне вапно отримують шляхом помелу (негашене) або гідратації грудкового вапна (гашене) з добавками і без добавок".

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос