Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Распределение средств государственного бюджета, предусмотренных на осуществление мер по предупреждению распространения возбудителей инфекционных болезней животных

Министерство аграрной политики
Приказ от 24.09.2007 № 692

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 вересня 2007 року N 692

Про внесення змін до Розподілу коштів державного бюджету, передбачених на здійснення заходів щодо запобігання розповсюдженню збудників інфекційних хвороб тварин

Відповідно до пункту 5 Порядку використання коштів державного бюджету, передбачених на здійснення заходів щодо запобігання розповсюдженню збудників інфекційних хвороб тварин, затвердженого спільним наказом Міністерства аграрної політики України та Міністерства фінансів України від 10 лютого 2007 року N 80/177 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22.02.2007 р. за N 161/13428) (зі змінами), наказую:

1. Розподіл коштів державного бюджету, передбачених на здійснення заходів щодо запобігання розповсюдженню збудників інфекційних хвороб тварин, затверджений наказом Міністерства аграрної політики України від 28 лютого 2007 року N 131, викласти у редакції, що додається.

2. Департаменту ринків тваринництва з Головною державною племінною інспекцією (Микитюк Д. М.), Департаменту фінансів (Зуб Г. І.) у встановленому порядку довести наказ до відома галузевих об'єднань, підприємств та організацій, структурних підрозділів Міністерства аграрної політики України.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Вербицького П. І.

Опрос