Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О введении аттестации работников исполнительной дирекции Фонда и ее рабочих органов

Фонд социального страхования от несчастных случаев на производстве и профессиональных заболеваний
Положение, Постановление от 12.07.2007 № 44
Утратил силу

ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 липня 2007 року N 44

Про запровадження атестації працівників виконавчої дирекції Фонду та її робочих органів

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків
 на виробництві та професійних захворювань України
 від 19 березня 2013 року N 9)

З метою реалізації Програми робіт Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України на 2007 рік, затвердженої поставною правління Фонду від 27.04.2007 року N 20, на виконання заходів щодо забезпечення виконання цієї Програми, керуючись підпунктом 7 пункту 12 Статуту Фонду, затвердженого постановою правління від 18.04.2000 року N 4, із змінами та доповненнями, положенням абзацу одинадцятого пункту 7 частини сьомої, частинами восьмою - дванадцятою статті 17 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності", правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України постановляє:

1. Запровадити атестацію працівників виконавчої дирекції Фонду та її робочих органів.

2. Затвердити Положення про проведення атестації працівників виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та її робочих органів в редакції, що додається.

3. Виконавчій дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України:

3.1. Провести відповідні організаційні заходи та розпочати у IV кварталі 2007 року проведення атестації працівників виконавчої дирекції Фонду та її робочих органів.

3.2. Довести цю постанову до робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

4. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на постійну комісію правління Фонду з питань кадрової політики та наукового забезпечення соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Опрос